Mecz ligowy (o punkty)

3
:
1

Drugi mecz wyjazdowy w rundzie jesiennej i ponownie bez zdobyczy punktowej. W spotkaniu drużyn z czołówki ligi 3:1 zwyciężyli gospodarze z Rząśni. Czarni już do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron śmielej zaatakowali zawodnicy Gal-Gazu, co przełożyło się na większą ilość sytuacji do zdobycia gola. Jedną z nich wykorzystał w 68 minucie Marcin Górecki.. Nasz zespół prowadzony przez trenerów Mariusza Marka i Marcina Adamczyka próbował iść za ciosem jednak nadział się na kontrę miejscowych, po której faulował w polu karnym bramkarz Łukasz Komar. 2:1 dla Czarnych na 12 minut przed końcem. Pięć minut później znów nieprzepisowo w "szesnastce" zawodnika z Rząśni powstrzymywał Komar, w konsekwencji druga żółta kartka i wykorzystana "jedenastka" dla miejscowych. Tym samym Gal-Gaz przegrał piąty raz w sezonie i spadł na piąte miejsce w tabeli. Do prowadzącego Bałucza galewiczanie tracą 7 oczek i wszystko jeszcze może się zdarzyć.

W 4 kolejce rundy wiosennej a 21 w sezonie, Gal-Gaz na własnym boisku zmierzy się w Victorią Skomlin. Już dziś zapraszamy kibiców w sobotę - 2 kwietnia - na godzinę 16:00.

Skład: KS Gal-Gaz Galewice: Komar - Okoń, Królikowski, Jaroch (od 46 Kalemba), Kaczmarek - Namyślak, Banaś, Adamczyk, Oszczęda, Szynklarz - Górecki (od 80 Olkusz)