Mecz ligowy (o punkty)

5
:
1

Pewne trzy punkty notuje Gal-Gaz Galewice w 21 kolejce klasy okręgowej. Do przerwy pachniało jednak sensacją, bo to Skomlin prowadził od drugiej minuty 1:0. Mimo gry w osłabieniu Victoria zdołała dowieźć korzystny rezultat do regulaminowego odpoczynku. Gospodarze oblegali bramkę gości, ale dopiero po przerwie padło wyrównanie. Na 1:1 trafił Mariusz Kalemba. Sześć minut później podwyższył Marcin Górecki. Kolejne dwa gole padły po uderzeniach wspomnianych napastników. Wynik spotkania ustalił wprowadzony na niecały kwadrans przed końcem Przemysław Śniady, który chwilę wcześnie popisał się idealną asystą przy bramce Góreckiego

Skład: KS Gal-Gaz Galewice: Olkusz - Wójcicki, Królikowski, Szynklarz, Okoń - Namyślak (od 78 Śniady), Adamczyk, Gwiazda (od 84 Oszczęda), Jaroch (od 79 Gabas) - Kalemba, Górecki