Mecz ligowy (o punkty) - Galeria

6
:
0

Gal-Gaz udanie powetował sobie stratę punktów w ostatniej kolejce. Grając pierwszy raz na wiosnę na własnym boisku galewiczanie rozgromili WKS Wieluń 6:0. Do przerwy trafił Marcin Górecki, a na około kwadrans przed zakończeniem pierwszej połowy kolejna strata gości. Po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić zawodnik WKS - u. W drugich czterdziestu pięciu minutach worek z bramkami się rozwiązał. Najpierw na 2:0 podwyższył Kamil Oszczęda, a w dalszej części meczu dwa trafienia dołożył Mariusz Kalemba, ponownie gola zdobył Marcin Górecki, a strzelanie zakończył grający trener - Marcin Adamczyk.

Skład: KS Gal-Gaz Galewice: Komar - Okoń (od 20 Wójcicki), Królikowski, Szynklarz, Kaczmarek - Górecki, Banaś, Adamczyk, Oszczęda, Gabas - Kalemba