Kêpiñska Liga Halowa
Forum
panowie po przegranym meczu z czarnymi nikt z artdiame nie miał pretensji ani o zawodników ani do sedziów mino, że wyrzucili z boiska 2 zawodników za podważanie decyzji i niesportowe zachowanie (byli słabsi tego dni i przegrali Damian Kaczmarek zagrał bardzo dobrze. moim zdaniem najlepszy zawodnik ligi). Decydujące było spotkanie z Gal gazem i sytuacja z Komarem (również moim zdaniem najlepszy bramkarz ligi) kiedy wypada z piłką za pol karne sędzia Szandała odgwizduje rzut wolny dla artdiame z jego decyzją nie zgadza sie Komar krzyczy w jego kierunku i wyrzuca piłkę w trybuny (ewidentne niesportowe zachowanie i podważanie decyzji sedziego) były wtedy dwie minuty do konca i artdiame przegrywało 2-1 ale gazy grałyby we trójkę i bez bramkarza co daje szanse artdiame na strzelenie wyrównującego gola i pierwsze miejsce w lidze. w tej sytuacji sedziowie nie reagują natomiast kilka godzin póżniej za odkopniecie po gwizdku piłki przez zawodnika Prosny p Szandała daję kare minuty. gdzie tu logika -sedziowie sami się skompromitowali i moim zdaniem maja wpływ na koncowy układ w tabeli. a co do zabawy jaką preferują inne drużyny to przypomnijmy mecz Szwarce z Prosną sedziowie kilka razy przerywali ze wzgledu na bójki zawodników.

sedziowie wytłumaczcie nam kibicom czym różniła się sytuacja Komara z sytuacją zawodnika Prosny.