K阷i駍ka Liga Halowa
Terminarz
WHLPN - 2012/2013
 
Dru縴na 1 Wynik Dru縴na 2 Godzina


Kolejka 1 - 15 Grudnia (Sobota)
 
Hetman 呕d偶ary 4:9 Artdiame S艂upia 19:00
M-Line 1:3 Zryw W贸jcin 19:30
Id藕czak Meble 4:2 Victoria Laski 20:00
Prowgim Meble 1:8 Prosna Wierusz贸w 20:30
Baszta Boles艂awiec 2:5 Gal Gaz Galewice 21:00
 
Kolejka 2 - 22 Grudnia (Sobota)
 
Non Stop 艢wiba 5:4 Schwarzepatalachen 19:00
M-Line 0:3 Gal Gaz Galewice 19:30
Zryw W贸jcin 3:2 Baszta Boles艂awiec 20:00
Id藕czak Meble 4:1 Prosna Wierusz贸w 20:30
Victoria Laski 8:2 Prowgim Meble 21:00
 
Kolejka 3 - 23 Grudnia (Niedziela)
 
Baszta Boles艂awiec 2:5 Id藕czak Meble 16:00
Gal Gaz Galewice 8:0 Zryw W贸jcin 16:30
Hetman 呕d偶ary 2:4 M-Line 17:00
Non Stop 艢wiba 1:3 Artdiame S艂upia 17:30
Gal Gaz Galewice 3:3 Id藕czak Meble 18:00
Baszta Boles艂awiec 1:1 Hetman 呕d偶ary 18:30
Artdiame S艂upia 11:2 Zryw W贸jcin 19:00
M-Line 3:5 Non Stop 艢wiba 19:30
 


Kolejka 4 - 29 Grudnia (Sobota)
 
Schwarzepatalachen 3:0 Prowgim Meble 19:00
Prosna Wierusz贸w 7:2 Victoria Laski 19:30
Prowgim Meble 6:3 M-Line 20:00
Prosna Wierusz贸w 4:0 Zryw W贸jcin 20:30
Schwarzepatalachen 10:2 Victoria Laski 21:00
 
Kolejka 5 - 30 Grudnia (Niedziela)
 
Non Stop 艢wiba 4:3 Id藕czak Meble 16.00
Gal Gaz Galewice 1:4 Schwarzepatalachen 16.30
Artdiame S艂upia 6:0 Baszta Boles艂awiec 17.00
Hetman 呕d偶ary 2:0 Zryw W贸jcin 17.30
Non Stop 艢wiba 2:5 Gal Gaz Galewice 18.00
Hetman 呕d偶ary 2:4 Id藕czak Meble 18.30
Zryw W贸jcin 1:6 Schwarzepatalachen 19.00
Artdiame S艂upia 14:5 Prowgim Meble 19.30
Prosna Wierusz贸w 7:2 Baszta Boles艂awiec 20.00
 
Kolejka 6 - 5 Stycznia (Sobota)
 
Schwarzepatalachen 4:5 M-Line 19.00
Victoria Laski 5:4 Hetman 呕d偶ary 19.30
Baszta Boles艂awiec 3:8 M-Line 20.00
Schwarzepatalachen 5:1 Hetman 呕d偶ary 20.30
Baszta Boles艂awiec 9:3 Victoria Laski 21.00
 


Kolejka 7 - 6 Stycznia (Niedziela)
 
Artdiame S艂upia 2:1 Id藕czak Meble 16.00
Non Stop 艢wiba 1:3 Prosna Wierusz贸w 16.30
Gal Gaz Galewice 10:2 Victoria Laski 17.00
Prowgim Meble 0:4 Id藕czak Meble 17.30
Non Stop 艢wiba 3:3 Zryw W贸jcin 18.00
Prosna Wierusz贸w 4:4 M-Line 18.30
Gal Gaz Galewice 4:0 Prowgim Meble 19.00
Zryw W贸jcin 1:3 Victoria Laski 19.30
 
Kolejka 8 - 12 Stycznia (Sobota)
 
Schwarzepatalachen 8:1 Artdiame S艂upia 19.00
Victoria Laski 1:5 Non Stop 艢wiba 19.30
Artdiame S艂upia 6:0 M-Line 20.00
Prosna Wierusz贸w 3:2 Schwarzepatalachen 20.30
Victoria Laski 4:2 M-Line 21.00
 
Kolejka 9 - 13 Stycznia (Niedziela)
 
Artdiame S艂upia 1:2 Gal Gaz Galewice 16.00
Prowgim Meble 1:6 Non Stop 艢wiba 16.30
Schwarzepatalachen 11:0 Baszta Boles艂awiec 17.00
Id藕czak Meble 2:1 M-Line 17.30
Hetman 呕d偶ary 2:9 Non Stop 艢wiba 18.00
Id藕czak Meble 15:1 Zryw W贸jcin 18.30
Prosna Wierusz贸w 0:5 Artdiame S艂upia 19.00
Prowgim Meble 6:6 Hetman 呕d偶ary 19.30
 
Kolejka 11 - 20 Stycznia (Niedziela)
 
:
Prosna Wierusz贸w 1:1 Gal Gaz Galewice 16.00
Zryw W贸jcin 2:4 Prowgim Meble 16.30
Hetman 呕d偶ary 1:0 Prosna Wierusz贸w 17.00
Baszta Boles艂awiec 0:13 Non Stop 艢wiba 17.30
Victoria Laski 3:8 Artdiame S艂upia 18.00
Id藕czak Meble 4:0 Schwarzepatalachen 18.30
Gal Gaz Galewice 3:1 Hetman 呕d偶ary 19.00
Prowgim Meble 11:2 Baszta Boles艂awiec 19.30
 
Producent mebli tapicerowanych | USG Wroc艂aw | Nowe mieszkania Wierusz贸w |