- wieruszów - firma - praca - ogłoszenia - przetargi - mieszkania - forum - rozkład jazdy - historia - galeria - zdjęcia - album - pks - beskid - sport -

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW

BUS KANGUREK - ROZKŁAD SZCZEGÓŁOWY

LINIA REGULARNA ZWYKŁA
Wieluń, ul. Moniuszki - Kępno ul. Broniewskiego - Wrocław, ul. Dawida

Przystanek

Przyjazdy do Wielunia

Odjazdy z Wielunia

Nr

km

L

L

L

L

L

 

L

L

L

L

L

 

 

Kurs nr 1

Kurs nr 2

Kurs nr 3

Kurs nr 4

Kurs nr 5

 

Kurs nr 6

Kurs nr 7

Kurs nr 8

Kurs nr 9

Kurs nr 10

1

0

11:33

8:14

16:08

18:38

21:08

Wieluń, ul. Moniuszki  (przy garażach)

4:55

9:50

15:20

19:40

18:30

2

2

I

I

I

I

I

Wieluń, ul. Warszawska

4:57

9:52

15:22

19:42

18:32

3

4

11:28

8:09

16:03

18:33

21:03

Wieluń, ul. Traugutta (ZSZ 2)

5:00

9:55

15:25

19:45

18:35

4

5

11:27

8:08

16:02

18:32

21:02

Dąbrowa (OSP)

5:01

9:56

15:26

19:46

18:36

5

12

11:20

8:01

15:55

18:25

20:55

Biała Rządowa 55

5:08

10:03

15:33

19:53

18:43

6

13

11:18

7:59

15:53

18:23

20:53

Biała II kościół

5:10

10:05

15:35

19:55

18:45

7

15

11:16

7:57

15:51

18:21

20:51

Radomina

5:12

10:07

15:37

19:57

18:47

8

18

11:13

7:54

15:48

18:18

20:48

Walichnowy Al. Wyzwolenia

5:15

10:10

15:40

20:00

18:50

9

23

11:08

7:49

15:43

18:13

20:43

Sokolniki Urząd Gminy

5:20

10:15

15:45

20:05

18:55

10

25

11:06

7:47

15:41

18:11

20:41

Tyble

5:22

10:17

15:47

20:07

18:57

11

28

11:03

7:44

15:38

18:08

20:38

 Nowy Ochędzyn nr 63

5:25

10:20

15:50

20:10

19:00

12

29

11:01

7:42

15:36

18:06

20:36

Nowy Ochędzyn bar

5:27

10:22

15:52

20:12

19:02

13

31

10:59

7:40

15:34

18:04

20:34

Chobanin

5:29

10:24

15:54

20:14

19:04

14

33

10:57

7:38

15:32

18:02

20:32

Pieczyska

5:31

10:26

15:56

20:16

19:06

15

35

10:55

7:36

15:30

18:00

20:30

Wieruszów, ul. Prusa

5:33

10:28

15:58

20:18

19:08

16

38

10:51

7:32

15:26

17:56

20:26

Wieruszów Podzamcze

5:37

10:32

16:02

20:22

19:12

17

39

10:50

7:31

15:25

17:55

20:25

Świba II - cegielnia

5:38

10:33

16:03

20:23

19:13

18

40

10:48

7:29

15:23

17:53

20:23

Świba I

5:40

10:35

16:05

20:25

19:15

19

44

10:44

7:25

15:19

17:49

20:19

Olszowa II

5:44

10:39

16:09

20:29

19:19

20

45

10:42

7:23

15:17

17:47

20:17

Olszowa I

5:46

10:41

16:11

20:31

19:21

21

47

10:40

7:21

15:15

17:45

20:15

Mianowice

5:48

10:43

16:13

20:33

19:23

22

48

10:39

7:20

15:14

17:44

20:14

Kępno ul. Wieluńska

5:49

10:44

16:14

20:34

19:24

23

50

10:36

7:17

15:11

17:41

20:11

Kępno ul. Broniewskiego

5:52

10:47

16:17

20:37

19:27

24

55

10:31

7:12

15:06

17:36

20:06

Chojęcin

5:57

10:52

16:22

20:42

19:32

25

56

10:29

7:10

15:04

17:34

20:04

Bralin II

5:59

10:54

16:24

20:44

19:34

26

58

10:25

7:06

15:00

17:30

20:00

Bralin I

6:03

10:58

16:28

20:48

19:38

27

61

10:22

7:03

14:57

17:27

19:57

Tabor Wielki

6:06

11:01

16:31

20:51

19:41

28

63

10:20

7:01

14:55

17:25

19:55

Gola

6:08

11:03

16:33

20:53

19:43

29

64

10:18

6:59

14:53

17:23

19:53

Wygoda Turkowska

6:10

11:05

16:35

20:55

19:45

30

65

10:16

6:57

14:51

17:21

19:51

Słupia (krzyżówka)

6:12

11:07

16:37

20:57

19:47

31

66

10:14

6:55

14:49

17:19

19:49

Słupia

6:14

11:09

16:39

20:59

19:49

32

70

10:10

6:51

14:45

17:15

19:45

Syców, ul. Kępinska

6:18

11:13

16:43

21:03

19:53

33

72

10:07

6:48

14:42

17:12

19:42

Syców, (parking sklepu NETTO)

6:21

11:16

16:46

21:06

19:56

34

75

10:04

6:45

14:39

17:09

19:39

Stradomia Wierzchnia

6:24

11:19

16:49

21:09

19:59

35

78

10:01

6:42

14:36

17:06

19:36

Gaszowice

6:27

11:22

16:52

21:12

20:02

36

81

9:58

6:39

14:33

17:03

19:33

Ligota Polska

6:30

11:25

16:55

21:15

20:05

37

88

9:51

6:32

14:26

16:56

19:26

Cieśle

6:37

11:32

17:02

21:22

20:12

38

92

9:47

6:28

14:22

16:52

19:22

Spalice

6:41

11:36

17:06

21:26

20:16

39

95

9:42

6:23

14:17

16:47

19:17

Oleśnica, ul. Rzemieślnicza

6:46

11:41

17:11

21:31

20:21

40

108

9:29

6:10

14:04

16:34

19:04

Długołęka

6:59

11:54

17:24

21:44

20:34

41

111

9:26

6:07

14:01

16:31

19:01

Mirków

7:02

11:57

17:27

21:47

20:37

42

114

9:23

6;03

13:58

16:28

18:58

Wrocław - Psie Pole  (stacja PKP)

7:05

12:00

17:30

21:50

20:40

43

117

9:19

5:59

13:54

16:24

18:54

Wrocław , ul. Brucknera (stacja Shell)

7:09

12:04

17:34

21:54

20:44

44

120

9:13

5:53

13:48

16:18

18:48

Wrocław ul. Norwida

7:15

12:10

17:40

22:00

20:50

45

125

9:05

5:45

13:40

16:10

18:40

Wrocław ul. Dawida

7:23

12:18

17:48

22:08

20:58

 

Odjazdy z Wrocławia

 

Przyjazdy do Wrocławia

*L - nie kursuje w pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok i w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w opcjach przeglądarki.