Wieruszów
- wieruszów - firma - praca - ogłoszenia - przetargi - mieszkania - forum - rozkład jazdy - historia - galeria - zdjęcia - album - pks - beskid - sport -
Sofy o nowoczesnym wyglądzie

Czarni Rząśnia - KS Gal-Gaz Galewice

2016-03-26

Mecz ligowy (o punkty)

3
:
1


Drugi mecz wyjazdowy w rundzie jesiennej i ponownie bez zdobyczy punktowej. W spotkaniu drużyn z czołówki ligi 3:1 zwyciężyli gospodarze z Rząśni. Czarni już do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron śmielej zaatakowali zawodnicy Gal-Gazu, co przełożyło się na większą ilość sytuacji do zdobycia gola. Jedną z nich wykorzystał w 68 minucie Marcin Górecki.. Nasz zespół prowadzony przez trenerów Mariusza Marka i Marcina Adamczyka próbował iść za ciosem jednak nadział się na kontrę miejscowych, po której faulował w polu karnym bramkarz Łukasz Komar. 2:1 dla Czarnych na 12 minut przed końcem. Pięć minut później znów nieprzepisowo w "szesnastce" zawodnika z Rząśni powstrzymywał Komar, w konsekwencji druga żółta kartka i wykorzystana "jedenastka" dla miejscowych. Tym samym Gal-Gaz przegrał piąty raz w sezonie i spadł na piąte miejsce w tabeli. Do prowadzącego Bałucza galewiczanie tracą 7 oczek i wszystko jeszcze może się zdarzyć.

W 4 kolejce rundy wiosennej a 21 w sezonie, Gal-Gaz na własnym boisku zmierzy się w Victorią Skomlin. Już dziś zapraszamy kibiców w sobotę - 2 kwietnia - na godzinę 16:00.

Skład: KS Gal-Gaz Galewice: Komar - Okoń, Królikowski, Jaroch (od 46 Kalemba), Kaczmarek - Namyślak, Banaś, Adamczyk, Oszczęda, Szynklarz - Górecki (od 80 Olkusz)

Bramki:

1:0 Czarni Rząśnia (38 minuta)
1:1 Marcin Górecki (68 minuta)
2:1 Czarni Rząśnia - rzut karny (78 minuta)
3:1 Czarni Rząśnia - rzut karny (83 minuta)


Źródło: ksgal-gaz.pl


AUTOMATYZACJA PRODUKCJI MEBLI


Wieruszów w Internecie:
Wieruszów Biznes
Wieruszów Informacje
Wieruszów Organizacje
Wieruszowskie Talenty
Wieruszowska Giełda
Portale społecznościowe:
Znajdź stronę na Facebooku:


Wieruszow.info to portal, w którym łatwo dodasz ogłoszenie, znajdziesz aktualne oferty pracy, sprawdzisz proponowane przez ludzi nieruchomości. Poza tym dowiesz się o firmach z powiatu wieruszowskiego, odszukasz rozkład jazdy autobusów. Jeśli interesuje Cię historia Wieruszowa, jego fotografie czy wydarzenia sportowe, z łatwością zaczerpniesz tutaj informacji na ten temat. Staramy się by przekazywane informacje były zawsze aktualne.