Wieruszów
- wieruszów - firma - praca - ogłoszenia - przetargi - mieszkania - forum - rozkład jazdy - historia - galeria - zdjęcia - album - pks - beskid - sport -


Sofy o nowoczesnym wyglądzie

Witamy w odświeżonym portalu wieruszow.info

Witamy w odświeżonym portalu www.wieruszow.info. Przypomnijmy, iż został on założony w styczniu 2008 roku a więc działa już (z małymi przerwami) od ponad ośmiu lat. Od samego początku w portalu można było odnaleźć ogłoszenia, ogłoszenia o pracy, informacje na temat rozkładu jazdy busów, nieruchomości czy galerię zdjęć miasta. Obecnie postaramy się przekazywać również wieści z Wieruszowskiej Galerii Biznesu (www.wieruszow.biz), np. ogłoszeń o pracy bezpośrednio od przedsiębiorców czy też aktualnych promocji na produkty i usługi. Chcielibyśmy także rozwinąć tutejszy "sport w internecie" aby coraz więcej informacji można było odnaleźć nie odrywając się od komputera.
Nasze plany na przyszłość to wdrożenie jeszcze dwóch portali:
- pierwszy dotyczący promowania lokalnych organizacji,
- drugi prezentujący ludzi zamieszkujących rejon powiatu wieruszowskiego a obdarzonych szczególnymi talentami, o których na co dzień się nie mówi bądź nie zostali jeszcze zaprezentowani szerszemu gronu osób.
Już dziś zapraszamy do polubienia naszego fanpage na facebooku, który znajdziecie Państwo klikając na ten link: Wieruszów - Facebook.
Dziękujemy, że byli Państwo z nami do tej pory.
Chcielibyśmy i postaramy się aby Wieruszów był bogaty w wiele przystępnych dla użytkowników informacji w internecie.

AUTOMATYZACJA PRODUKCJI MEBLI


Wieruszów w Internecie:
Wieruszów Biznes
Wieruszów Informacje
Wieruszów Organizacje
Wieruszowskie Talenty
Wieruszowska Giełda
Portale społecznościowe:
Znajdź stronę na Facebooku:


Wieruszow.info to portal, w którym łatwo dodasz ogłoszenie, znajdziesz aktualne oferty pracy, sprawdzisz proponowane przez ludzi nieruchomości. Poza tym dowiesz się o firmach z powiatu wieruszowskiego, odszukasz rozkład jazdy autobusów. Jeśli interesuje Cię historia Wieruszowa, jego fotografie czy wydarzenia sportowe, z łatwością zaczerpniesz tutaj informacji na ten temat. Staramy się by przekazywane informacje były zawsze aktualne.